NARS ILLUMİNATOR "Hot Sand"...


 Özellikle bu yaz çoğu makyaj ürünümü aydınlatıcı özellikli olmasına dikkat ederek satın aldım. Bunun altında yatan en büyük sebeplerden biri ıslak ve aydınlık görünüm sağlayan makyajın doğallığına aşık olmamdı.

 Bu doğrultu da almış olduğum son ürün ise NARS "hand sand" oldu.Bu ürünü son zamanlarda sıkça görmeme rağmen deneme fırsatım hiç olmamıştı. Ancak @makyaj_trendi nin kampanyasına denk gelince özellikle güvenilir bir site olduğunu da anlayınca hemen almak istedim. Seçimim "hand sand" tonundan yana oldu. Şampanya rengine yakın çok sıcak ve yumuşak bir ton. Elime ulaştıktan sonra iyi ki bu rengini almışım dedim. Cildime beyazken ve bronzken çok uydu. 


Tatil öncesi elime ulaşması yorum yapabilmem açısından da avantajlı oldu.Çünkü benim elimde var olan aydınlatıcılar seyahat esnasında valiz içinde bir kaç kez kırılma tehlikesi yaşadı. ancak bu ürünün tüpte olması taşıma kolaylığı açısından inanılmaz rahat oldu. 
                            Gelelim benim bu ürünü kullanım alanlarıma;
hepiniz biliyorsunuz aydınlatıcıların birçok kullanım şekli var ancak ben bu sıvı ürünü aldığım günden bu yana sadece iki farklı şekilde kullandım.
-birincisi; çok daha ıslak ve aydınlık görünüm sağlaması için "MAC face and body" fondotenimle karıştırıp tüm yüzüme;

-ikincisi; tatil sırasında sadece elmacık kemikleri, kaş altı ve dudak üstüme uyguladım.

Tabii tüm yüze uygulamak özellikle yağlı ciltlerde fazla parlak bir görünüm sağlayabilir bu yüzde dikkatli ve abartmadan uygulamakta fayda var, ama yüzde kemikli kısımlara uyguladığımda bile inanılmaz hoş durdu. O istediğimiz ıslak ve yumuşak görünümü sağladı.


İlk kez almış olduğum likit aydınlatıcı da doğru seçim yaptığımdan dolayı mutluyum.@makyaj_trendi nden 95 TL'ye satın aldım.30 ml lık bir ürün. Evet biraz minnak ama bu tarz bir ürün için ideal boyutta. Eğer henüz bu üründen haberiniz yoksa ve likit aydınlatıcıları seviyorsanız kesinlikle bir bakın derim.


Yorumlar